top of page

Hakkımızda

Hakkımızda.jpg

2007 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Derba Tekstil İthalat İhracat Ltd Şti, geniş koleksiyonu ile günümüzün ev tekstili konusunda ileri gelen firmalarından biridir. Yurtiçinde geniş bir dağıtım ağı bulunan Derba Tekstil hem Avrupa’nın hem Orta doğu’nun önemli firmalarına ve uluslar arası projelere perdelik ve döşemelik kumaş, dikim ve montaj hizmeti vermektedir.

 

Perdelik kumaşta tül, fon ve blackoutlar, döşemelikte ise pamuklu, polyester ve keten gibi farklı kompozisyonlarda ve/veya karışık bileşenli ürünler sunar. Dış mekân kullanımlarının arttığı günümüzde dekorasyonun vazgeçilmesi olan outdoor koleksiyonu da oldukça geniştir. Güneşe ve yağmura dayanıklı anti-bakteriel ve anti küf özellikte hem düz hem desenli outdoor kumaşları mevcuttur.

 

Döşeme sektöründe sıkça kullanılan gerçek ve suni derilerde de farklı doku ve renklerde ürün tedarik etmektedir.  

 

Derba Tekstil 2007 yılından bu yana dünyadaki farklı otel ve rezidans projelerine anahtar teslim tül, fon ve blackout perde dikim ve montaj hizmeti vermiştir. Ayrıca, gelen talepler doğrultusunda projeler için yastık, yorgan, çarşaf ve benzeri ev tekstil ürünleri de tedarik etmektedir.

 

Misyon

 

Her türlü ihtiyaca ve kullanıma uygun geniş ürün yelpazesi ile gerek bireylere gerek projelere farklı kompozisyonlarda perdelik – döşemelik kumaş, deri, suni deri sunarak piyasamızı zenginleştirmek.

 

 

Vizyon

 

Tüm paydaşlarımızla birlikte, kendimizi devamlı geliştirerek, müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak.

bottom of page